Dostaň ze svého projektu to nejlepší!

Dlouhodobá spolupráce

"Nejhorší chybou je, když necháš svůj projekt po prvním nastavení ležet.
Musíš se o něj starat, aby rostl a byl stále silnější" Dan, SEO specialista

Proč spolupracovat?

Dnes není zítra

Online marketing je obor, který se neustále vyvíjí. Ze dne na den se vše mění. To, co je aktuální dnes, nemusí být zítra a proto je třeba neustále dbát o svůj projekt, aby byl aktuální.

Nemusíš za každou cenu vše převracet vzhůru nohama, stačí nám jen věřit a my tvůj projekt budeme udržovat aktuální a neustále ho zlepšovat, aby ti přiváděl nové a nové zákazníky.

Co ti to přinese

Samé výhody

Neustálé dohlížení na tvůj projekt ti v dlouhodobém horizontu přinese o desítky procent větší návštěvnost. Například SEO můžeme dostat na úroveň, kdy se budeš zobrazovat ve vyhledávání na prvním místě. FB vyladíme tak, aby proklik na reklamu stál co nejméně a přiváděl pouze tu nejlepší cílovku.

Web budeme ladit společně s texty, abychom zvyšovali konverzní poměr. Budeme používat A/B testování a přizpůsobovat vše tak, aby tvá čísla neustále rostla. Nejhorší věcí, kterou můžeš totiž udělat to, je nastavit vše jen jednou a pak to nechat být...

Kolik to bude stát?

Záleží na tobě

Nemusíš využít nás všechny, ale minimálně SEO a FB reklamy jsou pro tebe extrémně důležité mít stále aktuální a co nejlepší ke tvé cílovce. Pokud to ale myslíš opravdu vážně, tak potřebuješ nás všechny, abychom tvůj projekt ladili společně a dosáhli nejlepších možných výsledků.

Cena se odvíjí od toho, jakou si domluvíme spolupráci, ale už po měsíci ti ukážeme, že to mělo smysl a naše práce se zaplatí z toho, co ti navíc vyděláme. 

Dostaň ze svého projektu to nejlepší!

Domluv se s námi přes formulář níže
nebo nám napiš na info@klucivpraxi.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Více zde