Poznejte nás blíž

Honza

Grafika a MioWeb

Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení. Ve Firmě 2.0 jsem pracoval na vývoji MioWebu. Dále se věnuji strategii a psychologii webů a také grafice.

Jako grafik a správce webů spolupracuji s SmartEmailing, Social Sprinters, ThinkEasy a další... Tvořím webové stránky klientům, kóduji různé mini aplikace k MioWebu nebo SmartEmailingu, provozuji aplikaci YourCover, tvořím a kreslím design webových aplikací se zapracováním UX.

A aby toho nebylo málo, rozvíjím vlastní projekt jako jsou Kluci v praxi.

Jirka

E-mail marketing a SmartEmailing

Můj zájem o technologie a komunikační prostředky mě dovedl až do týmu vývojářů SmartEmailingu. V tvorbě nových a zajímavých nástrojů se cítím jako ryba ve vodě.

V informačním věku na komunikaci se zákazníkem záleží. Z vlastní zkušenosti vím, jak podstatnou část úspěchu v byznysu tento prvek tvoří. Ve SmartEmailingu pracuji nadále a jako Senior technický konzultant školím jeho začínající i pokročilé uživatele. Pro své klienty vytvářím e-mailové šablony, správu e-mailových kampaní a strategii e-mail marketingu.

Vít

Specialista na Facebook a reklamu na soc. sítích

Život bez Facebookové reklamy si už nedovedu představit. Nastavoval jsem kampaně ve více než 10 zemích světa na 3 různých kontinentech. Pomáhal jsem s facebookovou reklamou od nejmenších živnostníků, až po firmy s miliardovými obraty. Pojďme spolu najít tvé zákazníky na Facebooku!

Facebooková reklama je mým denním chlebem. Spravoval jsem kampaně pro nejmenší živnostníky přes firmy s milionovými obraty až po pár firem s obraty miliardovými. Se svými klienty za Facebook reklamu utratíme měsíčně necelých 200 tisíc. Mám za sebou kampaně na 3 různých kontinentech a ve více než 10 zemích světa.

Dan

Odborník přes SEO a strukturu webu

SEO jsem řešil již před 15 lety. Optimalizoval jsem svůj první amatérský web a následně vytvořil e-shop se stavebninami pro otce, abych mu přivedl co nejvíce návštěvníků. Dnes jsem SEO expertem na plný úvazek. Pomůžu ti dostat se na ty nejlepší pozice a přivést přirozenou cestou co nejvíce lidí na web.

Dnes jsem součástí online marketingové agentury, kde mám SEO na starosti. Pracujeme na českých i zahraničních projektech, spravujeme weby a e-shopy pro různé klienty. Pomáháme jedincům, ale i středně velkým firmám. Ve zkratce dělám to, co jsem si v minulosti vysnil.

Vojta

Textový nomád tělem i duší

Cestuji, tedy píšu - píšu, tedy cestuji. Tato parafráze známého citátu je pro mě jako, ehm… napsaná. Sbírám zkušenosti a inspiraci nejen pro své příběhy, ale i pro slogany a marketingové strategie svých klientů. Pojďme spolu objevit nové zákazníky a vyprávět jim to, čemu budou naslouchat.

Dobrodružná povaha mě honí po světě, žiji jako digitální nomád a pracuji odkudkoliv, kde je připojení k internetu, pálivá kuchyně a příjemné počasí. Jako vášnivý stopař, který projel se zdviženým palcem Evropu i USA se podílím na organizaci a utváření identity cestovatelského závodu LowCost Race.