Dan Kovalčík

SEO specialista

SEO jsem řešil již před 15 lety. Optimalizoval jsem svůj první amatérský web a následně vytvořil e-shop se stavebninami pro otce, abych mu přivedl co nejvíce návštěvníků. Dnes jsem SEO expertem na plný úvazek. Pomůžu ti dostat se na ty nejlepší pozice a přivést přirozenou cestou co nejvíce lidí na web.

SEO a Já

Nejčastější představa o SEO zní asi takhle: "Chci se dostat na první pozici na tohle a tohle klíčové slovo". Jde to, ale je k tomu potřeba spoustu konkrétních kroků. A to ještě neznamená, že se ti první pozici podaří udržet. O zlato totiž bojují všichni.

Když se však dostavily první úspěchy s návštěvností, věděl jsem, že bojovat o "SEO zlato" je ta správná cesta, která mi dává v online marketingu smysl.

seo
search engine optimization

Současnost

Dnes jsem součástí online marketingové agentury, kde mám SEO na starosti. Pracujeme na českých i zahraničních projektech, spravujeme weby a e-shopy pro různé klienty. Pomáháme jedincům, ale i středně velkým firmám. Ve zkratce dělám to, co jsem si v minulosti vysnil.

 

 

Proč Kluci v praxi?

Každý den narážím na spousty nefunkčních webů, u kterých se lidé ptají, co je špatně a co mají zlepšit. Chci lidem pomoct a poradit, skvěle optimalizovaný web pro SEO můžeme mít totiž všichni. Když jsem dostal nabídku stát se součástí vzdělávací komunity, neváhal jsem a šel do toho.

working place