Jirka Svoboda

E-mail marketing specialista

Můj zájem o technologie a komunikační prostředky mě dovedl až do týmu vývojářů SmartEmailingu. V tvorbě nových a zajímavých nástrojů se cítím jako ryba ve vodě.

SmartEmailing a já

Poprvé jsem se s touto aplikací setkal v roce 2014 při práci na vlastním projektu. Hledal jsem vhodný nástroj jak dát o sobě on-line světu vědět. O rok později jsem se stal přímo jeho součástí. Vidím SmartEmailingu do zákulisí a za necelé 4 roky ho znám jako vlastní boty.

Současnost

V informačním věku na komunikaci se zákazníkem záleží. Z vlastní zkušenosti vím, jak podstatnou část úspěchu v byznysu tento prvek tvoří. Ve SmartEmailingu pracuji nadále a jako Senior technický konzultant školím jeho začínající i pokročilé uživatele. Pro své klienty vytvářím e-mailové šablony, správu e-mailových kampaní a strategii e-mail marketingu.

Proč Kluci v praxi?

Někteří lidé se bohužel nechtějí zabývat nastavováním a učením nových aplikací, ale od toho tu je mé školení, ze kterého odejdeš s již hotovým e-mailing systémem.

Proto jsem se rozhodl stát “Klukem v praxi” a předávat lidem své znalosti ve vytváření efektivních e-mail kampaní a systémů.