Praktické školení na MioWeb 3.0

Struktura  a psychologie webů

"Tápete v MioWebu 3.0? Přijďte na školení, kterým vás provede náš webdesignér Honza. Předá vám cenné znalosti ohledně grafiky, struktury a psychologie webů a mnoho tipů z online marketingu. Po tomhle už si zvládnete levou zadní postavit skvělý webovky i doma."

Co vám školení přinese

Honza vám předá základní principy grafiky. Ale pozor, žádný umění, který pochopí až příští generace. Mluvíme o praktické grafice, která na webu dopomůže k vyšším prodejům. Vše vám prakticky ukáže a vysvětlí. Zjistíte, proč jsou věci na webech tak, jak jsou, co funguje a co případně nefunguje.

Ovládání MioWebu

Dosáhnout skvělého výsledku v aplikaci, ve které se nevyznáte, je velký problém. Nechte si to vysvětlit a využijte plný potenciál webu jako prodejního nástroje.

Ukážeme si, jak se ovládá nový MioWeb. Postupně si rozebereme, jak s nástrojem pracovat, kde co najdete a jak jednotlivé prvky sestavit, aby to byl pořádný trhák. Vše vám Honza názorně předvede na velkém plátně a whiteboardu.

Principy grafiky

Myslíte si, že nemáte talent na grafiku? Ale jděte... Dokážeme vám, že i přesto zvládnete udělat pěkný a funkční web. Honza vám předá své letité zkušenosti a vy stvoříte web s tím správným vizuálem a nádechem

Vysvětlí vám, které prvky jakým způsobem působí na zákazníky a jaké emoce u nich podvědomě vyvolávají. Co dělat a naopak, co nedělat (to je důležité)! Vše prakticky ukáže nejen na příkladech webů, ale i reálného života, kde nás tyto principy ovlivňují dnes a denně.

Reference

Honzu jsem viděl přednášet o webdesignu na networkingovém setkání podnikatelů a jeho prezentace byla srozumitelná a praktická. Přesně ví, jak poskládat web, aby dovedl návštěvníka ke koupi, nebo jinému akčnímu tlačítku. Vysvětlil nám i barevné spektra a poradil, jakých barev se držet a proč. Na závěr nám dal zpětné vazby na naše stránky a všichni jsme odešli domů s novými informacemi co a jak vylepšit. Honzu mohu vřele doporučit!

Tomáš PospíchalMakléř s čírem

Na networkingovej akci Zakony Bohatstvi bol Honza pozvany ako specialny host, kde robil prednasku na temu webovych stranok a designu. Prednaska bola perfektna a hlavne mega praktická. Honza je skutocne profík vo svojej oblasti a odniesla som si mnoho praktickych poznatkov, ktore som vedela uviest ihned do praxe. Taktiež bolo perfektne, ze sa nam kazdemu, kto na akciu prisiel detailne pozrel na web a dal nam nan spatnu vazbu. Tak do hlbky mi web z pohladu designu este nikto nepresiel. Moc dakujem

Mgr. Nikoleta ManduchováMajiteľka a zakladateľka Vzdělávacího centra ALTYA

Honzu jsem poprvé viděla přednášet na networkingovém setkání podnikatelů v Brně. Zaujal mě svými vědomosti a zkušenostmi ohledně webdesignu. Dozvěděla jsem se spoustu novinek a zajímavostí, které jen tak někde nenačtete a neuslyšíte. Honza se nám vřele věnoval po celou dobu přednášky a odpověděl na všechny naše dotazy, které jsme měli. Určitě bych Honzu chtěla velmi doporučit, je to sympaťák!

Kláraon-line podnikatelka

Struktura webů

Ptáte se, jak web vnímá váš zákazník? Jaké jsou jeho potřeby? Proč tolik návštěvníků opouští vaše webovky, aniž by prošli košíkem nebo kontaktním formulářem? Co musíte udělat, abyste lidi dostatečně zaujali?

Měli byste. Odpovědi na tyto otázky jsou pro váš byznys klíčové.

Základním pravidlem každého webu je jasná hierarchie jeho částí a samotných stránek. Web tvoříme s nějakým účelem a jeho návštěva by lidi měla dovést k určité akci (co nejvíc z nich). Honza vám proto poví, co kde má a nemá být tak, abyste vaše zákazníky neubili nepřehledným labyrintem stránek a odkazů. I web má svá pravidla, a ty se na našem kurzu dozvíte.

 

 

Zpětná vazba

Někdy tvrdá, ale vždy užitečná zpětná vazba. Honza si na závěr celého školení vezme do parády vaše weby a vaše značky. Řekne vám, jak působí a co by šlo vylepšit

Získáte objektivní kritiku nejen od Honzy, ale i od ostatních účastníků kurzu, a díky tomu posunete svůj projekt zase o pár příček výš.

Bonus pro vás

Kromě Honzy na kurzu potkáte další Kluky z praxe, kteří vám předají pár tipů ze svých oborů. Prostě to bude nabouchaný vědomostma. V Brně se uvidíte s Víťou, specialistou na Facebook a Instagram. V Praze potkáte Dana, profíka na SEO.

A možná přijde i překvápko, ale to zatím pšššt. 😉

 

Kdo je Honza?

Skvělej Kluk, samozřejmě. V praxi. Ok, teď ale vážně. Honza dělá grafiku a weby dlouhou řadu let. A kromě toho, že to umí náramně vizuálně poskládat (a i když jsme na začátku lehce znevažovali umění, ruku na srdce, některá jeho díla bychom s přehledem za umění považovat mohli), specializuje se i na strukturu a psychologii webů.

Jednoduše řečeno? Prostě to funguje jak má. A ještě ke všemu je to hezký.

Honza dva roky pracoval v MioWebu, testoval a používá i verzi 3.0, takže ho zná jako vlastní boty. Na MioWebu vytvořil desítky webů a kolem nich nespočet brandů. Nyní je na čase, aby svý cenný zkušenosti předal vám. Uvidíte se na školení.

Co si odnesete

Skvělý tipy na grafiku

Základní věci, ale i tipy, který se jen tak na potkání neříkají každýmu

Zpětnou vazbu pro váš projekt

Budeme tvrdí a všimneme si všeho. To jediný vašemu byznysu totiž pomůže nejvíc

Tipy z dalšího oboru

Uvědomit si věci v souvislostech je klíč ke všemu. Vzpomeňte si třeba na Isaaca Newtona

Skvělý materiál v podobě tabulky

Z každýho správnýho profi školení si musíte odnést něco užitečnýho i v ruce

Dvoustránkový zápisník

S dostatečným počtem stran, aby vám vystačil na celý školení (a možná i víc)

Kooperace během školení

Víc hlav víc ví, a my věříme, že se cenný informace dozvíte i od dalších účastníků

Praha

Rádi se s vámi potkáme v Praze

od 9:00 do 16:00

12.1.2018

Volných již jen 5 míst!

Brno

Uvidíme se taky v Brně

od 9:00 do 16:00

19.1.2018

Volných již jen 7 míst!

Olomouc

Je krásná, takže na viděnou i tam

od 9:00 do 16:00

26.1.2018

Volná již jen 4 místa!

Máme to za hubičku

3 480 Kč

SLEVA jen do Vánoc

Rezervuj si místo ještě před Vánoci a dostaneš dárek v podobě 30% slevy.

1 980 Kč

"Dejte svému webu konečně jasný řád, ať funguje a prodává. Ukážu vám, proč je potřeba mít stránky podle určitého schématu a vymáčkněte z webu maximum. Budu se těšit." Honza

Chci na školení