Případová studie ●Live

Jak ladíme projekt Yourcover krok za krokem

15.7. 2018 START

Aplikace Yourcover se zaměřuje na tvorbu 3D obalů. Tato aplikace je na trhu 2 roky, ale nikdy zde neexistoval marketing. Nyní se chystá druhá verze aplikace a před jejím spuštěním je potřeba nastavit marketing, udělat nový web, vytvořit analýzy, atd... Vše kolem vývoje i marketingu zajišťujeme my a postupně vás budeme informovat, jak probíhá nastavování marketingu krok za krokem.

Na této stránce najdete veškeré informace o našem postupu této případové stude ●live. O našem postupu vás poté budeme vždy informovat pomocí blogových článků

1.

20.7.2018

Mapování požadavků a sbírání zpětné vazby

  • První verze aplikace byla již na první pohled příliš složitá. I zpětná vazba od současných klientů byla taková, že je aplikace složitá a hlavně těžko se do ní přihlašuje nebo registruje.
  • Druhým problémem byl špatný "price model", který narážel na základní požadavek lidí, kteří chtěli aplikaci pouze na jeden měsíc. Aplikace jde přitom v současné době zakoupit na 3,6 a 12 měsíců.
  • Aplikace se primárně zaměřuje na tvorbu obalů pro e-booky. Rádi bychom toto změnili, aby aplikace nabídla širší portfólio.
  • Cíl: Aplikace projde kompletním přepsáním kódu, úplným redesignem a nastavením marketingu od A-Z a to vše do dvou měsíců.

2.

od 23.7.2018

do 30.7.2018

Vytvoření designu, zadání a konzultace s vývojovým týmem

Na základě zpětné vazby, nových trendů a požadavků jsme vytvořili design aplikace. Náhledy se můžete prohlédnout níže. Zároveň jsme sepsali zadání celé aplikace, vyladili ho s vývojovým týmem a spustili vývoj. O vývoj v nejnovějším kódu se postará firma ThinkEasy, která s námi již dříve spolupracovala.

3.

od 30.7.2018

-

Tvorba webu a marketingu

Právě probíhá