[Video] První pohled na MioWeb 3.0

Náš tým má tu možnost zkoušet testovací verzi MioWebu 3.0. MioWeb udělal, oproti předchozí verze, obrovský krok kupředu a nově máme vše jinak. Změnilo se ovládání, přibyly nové funkce a veškerá editace se změnila. Nejzásadnější změna je ale v tom, že všechny úpravy se nově provádějí „live“, tedy ihned co změníte například velikost písma, tak se písmo začne měnit. Nemusíte nic ukládat nebo otevírat, rovnou editujete.

MioWeb 3.0 je řekl bych ještě daleko od funkční verze a jeho spuštění se plánuje nejdříve na podzim. Verze, kterou jsme testovali, tak ještě nemá spoustu funkcí a elementů, přesto i tak si už můžeme ukázat jak se v něm bude pracovat. Prosíme, abyste veškeré ukázky brali s rezervou, jelikož se nejedná o finální produkt a oproti finální verzi může mít testovací verze nějaké mouchy a vzhled aplikace ve finále nemusí být úplně identický s testovací verzí.

Pokud máte k novému MioWebu nějaké otázky, napište nám dole do komentářů. Nezapomeňte také sledovat naší facebook stránku, kde vás budeme informovat o novinkách.

Celému týmu děkujeme za možnost testování MioWebu a držíme jim palce při dokončování MioWeb 3.0

Honza Tipmann
Grafik, webař a UX designér. Grafika mě jednoduše baví a pokud jí smícháme ještě s psychologií, jsem ve svém živlu :)
Komentáře
 1. Tomáš napsal:

  Ahoj kluci, super video i článek.
  Měl technickou. Uvažuji o koupi MioWebu, ale nechci mít v patičce ani nikde viditelné takovou tu frázi: Tenhle web běží na MioWebu. Chci mít svoji patičku a copyright. Je možné to v MioWebu nastavit? Chápu, že firma chce nějaký support, ale dokázal bych jej zařídit i jinak – např. affiliate, či jinou formou.
  Děkuji.

  S pozdravem,
  Tomáš

  • Honza Tipmann napsal:

   Ahoj Tome, patička s tím textem není povinná. Můžeš si to klidně odstranit a nastavit si úplně vlastní patičku bez zmínky na MioWeb 🙂
   Měj se

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Více zde

 • Rubriky
 • Odběr novinek

  Po stisknutí tlačítka, vám přijde e-mail, kterým potvrdíte, že chcete odebírat e-maily vybraných témat.

  Jaké články z odboru vás zajímají?
  Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme (Your World s.r.o., IČ 05489679.) v rámci projektu Kluci v Praxi zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblastí, které si vyberete v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více zde